Sobota, 30.1.2021

Zapalač do Rybniku nakonec nejde

O služby třiatřicetiletého záložníka Petra Zapalače se zajímá polský třetiligový celek KS RÓW 1964 Rybnik.

Odchovanec ostravského Enháčka měl už pomalu namířeno do Polska. O jeho služby totiž projevil zájem třináctý celek tamní třetiligové soutěže - KS Rów 1964 Rybnik.

Na jednu stranu se není hráčům co divit. V Polsku se přípravné zápasy normálně hrají, kdežto u nás není vůbec jisté, zda vládní zákazy vůbec samotné fotbalisty pustí do nějakého tréninkového procesu ve větších skupinkách, natož pak do přípravného či mistrovského utkání.

Zapalač k nám zavítal v létě po dlouhých pěti letech, kdy s ním ligová Opava smlouvu neprodloužila. V týdnu se už krajní záložník, který za Valcíře stihl v minulém roce odehrát devět utkání, ve kterých vstřelil dvě branky, objevil v sestavě polského celku v přípravném duelu s Decor Bełk (zápas skončil 0:0).

Podle posledních informací nakonec Petr Zapalač v polském Rybniku hrát nebude. "Nedomluvili jsme se na finančním vyrovnání, Petr tedy do Polska neodchází," sdělil Daniel Černaj, sportovní ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram