Úterý, 6. 4. 2021

VV FAČR schválil dnes změnu názvu klubu na FC Vratimov, a.s.

V úterý 6. dubna 2021 se sešel v Praze Výkonný výbor FAČR, který na svém zasedání rozhodl nejen o změně názvu klubu na FC Vratimov, a.s., ale také i o udělení statusu přidruženého mládežnického klubu: FC Vratimov, a.s. a FC Vratimov, z.s.

Na dnešním zasedání Výkonného výboru Fotbalové asociace ČR (VV FAČR) bylo rozhodnuto o několika záležitostech, o kterých bychom vás teď informovali.

"Dnešním dnem vlastně došlo k potvrzení toho, co jsme psali na webu a sociálních sítích v minulém týdnu. Mluvím o převodu a přejmenování našeho klubu do Vratimova, čímž od příští sezony už budeme působit v soutěžích FAČR pod novým názvem - FC Vratimov, a.s.," sdělil Jan Lokaj, předseda správní rady MFK Frýdek-Místek, a.s.

"Tímto bychom velice rádi poděkovali FAČRu za pozitivní vyřízení našich žádostí. Těšíme se nejen na spolupráci s klubem FC Vratimov, z.s., ale také i s městem Vratimov. Další informace budeme oznamovat během dalších dní či týdnů," dodal ještě Lokaj.

KOMUNIKÉ ZE ZASEDÁNÍ VÝKONNÉHO VÝBORU FAČR (6. 4. 2021)

VV FAČR schvaluje dle přiloženého písemného materiálu změny v členství klubů FAČR:

bod č. 3) změnu názvu klubů:

  • z: MFK Frýdek-Místek, a.s. – na: FC Vratimov, a.s.

bod č. 4) zrušení statusu přidruženého mládežnického klubu: Městský fotbalový klub Frýdek-Místek, z.s. (8020091) x MFK Frýdek-Místek, a.s. (8020581)

bod č. 5) udělení statusu přidruženého mládežnického klubu: FC Vratimov, a.s. (MFK Frýdek-Místek, a.s.) (8020581) x FC Vratimov, z.s. (8060431)

Viz. odkaz: https://facr.fotbal.cz/komunike-ze-zasedani-vykonneho-vyboru-facr-6-4-2021/a13963

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram