Čtvrtek, 24.12.2020

Vánoční přání MFK Frýdek-Místek, a.s.

Už jen 7 dní zbývá do konce roku 2020. Současní, ale také i bývalí hráči frýdecko-místeckého klubu, spolu s nimi statutární ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s., partneři a přátelé, přejí prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí fanouškům MFK Frýdek-Místek pohodové Vánoce a především mnoho zdraví do nového roku.

Jan LOKAJ (statutární ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s.)
Všechno nejlepší k Vánocům přeji fanouškům Lipiny a dobrého fotbalu. Přeji alespoň trošku lepší rok 2021, než byl ten 2020.

Ladislav KUBALÁK (legenda, železný muž frýdecko-místecké kopané, obránce, který to s Valcíři dotáhnul z I.B třídy až do nejvyšší soutěže)
Fanoušci, přátele frýdeckého fotbalu. Přeji Vám krásné prožití svátků vánočních a úspěšný rok 2021.

Nshan AVETISJAN (Marlenka, partner MFK Frýdek-Místek, a.s.)
Marlenka přeje všem Valcířům krásné svátky.

Vladimír COUFAL (reprezentant ČR, momentálně hráč anglické Premier League v dresu West Ham United)
Ahoj, zdravím Vás všechny. Chtěl bych Vám popřát co nejpohodovější Vánoce. Abyste strávili svátky v okruhu svých nejbližších, měli se rádi a měli bohatého Ježíška. Také bych Vám chtěl zároveň popřát hlavně zdraví a štěstí do nového roku. A ať ten rok bude klidnější, než ten, co končí. A pokud to všechno dobře půjde, tak se uvidíme na oslavách 100 let klubu z Frýdku-Místku. Mějte se a zatím ahoj.

Tomáš OSTRÁK (odchovanec klubu, hráč bundesligového 1.FC Köln, momentálně na hostování v MFK Karviná)
Ahojte, chtěl bych Vám popřát klidné a pěkné vánoční svátky s těmi nejbližšími. Bohatého Ježíška a také všem přeji úspěšný vstup do nového roku 2021. Doufám, že bude lepší, než tento rok. Mějte se hezky a také přeji všem pevné zdraví.

Daniel BIALEK (bývalý obránce Frýdku-Místku, nyní hráč druholigového 1.SK Prostějov)
Zdravím všechny fanoušky Lipiny. Všem přeji krásné prožití vánočních svátků a aby rok 2021 byl lepší, než tento a hlavně abychom se co nejdříve zase viděli na fotbale.

Josef SLÁMA (bývalý útočník Válcoven plechu Frýdek-Místek v letech 1977 až 1987, trenér)
Příjemné prožití svátků vánočních, hodně zdraví a štěstí do nového roku. Fanouškům Lipiny přeji samou radost z fotbalu, hodně zdraví a štěstí v novém roce.

Adam VARADI (odchovanec, útočník MFK Frýdek-Místek, a.s.)
Milí přátelé, fanoušci frýdeckého fotbalu. Tímto bych Vám rád popřál krásné Vánoce a šťastný nový rok. V takhle nelehké době bych Vám chtěl popřát hlavně hodně zdraví a štěstí a snad se všichni sejdeme znovu ve Stovkách. Mějte se.

Jakub TEPLÝ (odchovanec, v roce 2013 se s 13 vstřelenými góly výrazně podílel na postupu Lipiny do FNL)
Zdravím všechny, chtěl bych Vám popřát krásné prožití vánočních svátků. Ať táto nelehká doba s rokem 2020 skončí a ať se všichni ve zdraví v roce 2021 sejdeme na fotbalovém stadionu. Štastné a veselé! Čau!

Ivan KOPECKÝ (legenda lipinské kopané a úspěšný trenér, za Válcovny plechu odehrál v lize 29 utkání, kdy vstřelil 2 branky)
V této těžké, nelítostné, době, přeju klidné a pohodové Vánoce s dárečky pod stromečkem. A do nového roku 2021 přeji hlavně hodně zdraví všem fanouškům frýdecko-místeckého fotbalu. Na zdraví!

Petr LITERÁK (obránce a dlouholetý kapitán MFK Frýdek-Místek, a.s.)
Zdravím všechny fanoušky! Všem Vám přeji hezké a pohodové prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram