Pondělí, 7.9.2020

Z Karviné jsme získali záložníka Fokaidise

Fotbalisty Frýdku-Místku posiluje 21-letý řecký záložník Athanasios Nikolaos Fokaidis, který k nám přichází z nedaleké Karviné.

Kádr frýdecko-místeckých Valcířů se krátce před středeční domácí bitvou s Kroměříží rozšířil. Z nedaleké Karviné k nám zamířil na přestup záložník Athanasios Nikolaos Fokaidis.

Řecký fotbalista to v létě zkoušel v druholigovém Prostějově, kde se nakonec na smlouvě nedomluvil. "O Fokaidise jsme usilovali již před sezonou, ale měl možnost to vyzkoušet v Prostějově, tak z toho na nějaký čas sešlo," prozradil Daniel Černaj, sportovní ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s.

"Prostějov se s Karvinou nakonec nedohodl na přestupní částce, takže jsme do hry opět vstoupili a jsem rád, že můžu říct, že vše klaplo a Athanasios je u nás. Jsme potěšeni, že jsme získali tak kvalitního fotbalistu, který ještě více zvýší konkurenci v našem mužstvu," dodal sportovní ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s. Daniel Černaj.

Fokaidise, který ve své kariéře hrál v řeckých celcích Pierikos U19 a Panargiakos, můžete vidět už ve středečním duelu s HS Kroměříž (hraje se ve Stovkách od 17.00 hodin).

ATHANASIOS NIKOLAOS FOKAIDIS
narozen: 27. dubna 1999 (21 let)
kariéra: Pierikos U19 (Řecko), Panargiakos (Řecko), MFK Karviná (rok 2017), KFC Komárno (Slovensko), MFK Frýdek-Místek

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram