Pondělí, 28.9.2020

Souboj o čelo tabulky zvládly lépe Vojkovice

Duel dvou týmů z popředí tabulky vyzněl nakonec lépe pro hosty. Vojkovice zdolaly po boji náš B tým 4:3.

Utkání dvou týmů z popředí tabulky Okresní soutěže začali lépe hosté. Ti se ujali vedení již po čtyřech minutách hry, kdy Tomančáka v brance Lipiny překonal Papaj. Domácí rezerva musela v tomto zápase do branky postavit hráče z pole, jelikož Matěj Zouhar si plnil studijní povinnosti.

Ve 22. minutě bylo na hostující straně ještě veseleji a byl to znovu s chutí hrající Daniel Papaj, který svou desátou brankou v letošní sezoně stanovil skóre na 0:2. Valcíři se ovšem nevzdali a ještě do poločasu se jim podařilo vyrovnat. Devět minut před přestávkou snižoval na 1:2 Bzirský, o pět minut později srovnával Fokaidis.

Po změně stran urputná bitva pokračovala. Po hodině hry to byli znovu hosté, kteří si Střížem vrátili vedení zpět. V 70. minutě jsme dostali výhodu pokutového kopu, který s přehledem proměnil Bzirský. Konečnou podobu výsledku pak stanovil v 80. minutě hostující Pavlík.

Další utkání v OS čeká na naši rezervu v neděli 4. října, kdy se od 15.30 hodin postaví proti Metylovicím. Upozornění pro fanoušky B týmu, hrát se bude na hřišti v Pržně.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK B - TJ SOKOL VOJKOVICE 3:4 (2:2)
Branky:
36. a 70. Bzirský (druhý z pk), 41. Fokaidis - 4. a 22. Papaj, 62. Stříž, 80. Pavlík. Rozhodčí: J. Mudra - Nguyen, Měkýš. ŽK: Nytra - Papaj, Kaszper, Kulig, Majer. Diváci: 40.
Frýdek-Místek B: Tomančák - Hammer (75. Macháček), Vávra, Nytra - Straňák, Fokaidis - Bzirský, Jurga, Křenek - Šeba, Siedlok (46. Niesner). Trenér: Jakub Hottek.
Vojkovice: Šokala - Kaszper, Kiša, Talaš, Pavlík (89. Pastorek), Holek, Stříž, Papaj (84. Bušovský), Majer, Kulig, Fára. Trenér: Jaromír Kaňok.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram