Neděle, 23. 8. 2020

Rezerva se prosadila až po změně stran

Béčko mužů má za sebou úspěšnou premiéru, když v rámci 2. kola Okresní soutěže mužů, porazilo Metylovice 3:0. Valcíři narazili na houževnatě bránícího soupeře, kterého pokořili poprvé až na začátku druhé půle.

Vzhledem k tomu, že se utkání úvodního kola OS mužů mezi oběma celky z Frýdku-Místku, nehrálo, odbylo si naše B mužstvo svou herní premiéru až o tomto víkendu. Do Chlebovic, kde má rezerva svůj domovský stánek, dorazil celek z Metylovic.

Hosté, kteří do utkání nastoupili pouze s jedním náhradníkem, začali zápas ze zabezpečené obrany. Dobývání přehuštěné obrany ale domácím fotbalistům vůbec nevyhovovalo. Naopak to byli Metylovičtí, kteří se po brejkových situacích několikrát dostali na dostřel Zouharovy branky. Avšak gólman naší rezervy nemusel řešit žádnou vyloženou šanci soupeře.

Gólu se necelá stovka diváků dočkala až po změně stran. Ve 47. minutě se dokázal prosadit Křenek. Na něj pak v průběhu druhé půle ještě navázali Cempírek a Hladík. Valcíři tak nakonec porazili svého soupeře tříbrankovým rozdílem a usadili se na čele průběžné tabulky.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK, a.s. B - SK METYLOVICE 3:0 (0:0)
Branky:
47. Křenek, 70. Cempírek, 80. Hladík. Rozhodčí: Sekanina - Šigut, Petroš st. ŽK: Šlachta (M). Diváci: 80.
Frýdek-Místek B: Zouhar - Dudek (46. Packo), Hammer, Tomančák (61. Cempírek), Nytra (46. Straňák) - Dziuba - Křenek, Merta, Hladík - Lokaj, Siedlok (46. Jurga).

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram