Čtvrtek, 24.9.2020

Pravidla pro vstup na utkání s Rosicemi

V návaznosti na středeční rozhodnutí ministra zdravotnictví zveřejňujeme pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu, která jsou účinná od čtvrtka 24. září 2020.

Chtěli bychom v předstihu fanoušky sobotního domácího zápasu s Rosicemi informovat o pravidlech, které jsme nuceni, jako klub, pro toto utkání udělat.

Jednak nikomu z fanoušků NEBUDE dovolen přístup na ochozy - vstup bude povolen pouze na krytou hlavní tribunu. I na ní ovšem budou platit jistá pravidla, a to taková, že diváci budou muset sedět na sedačce ve vzdálenosti 2m od dalšího fanouška. "Tady apelujeme na všechny diváky, kteří sobotní střetnutí navštíví, aby se skutečně všichni usadili na hlavní tribunu. Je zakázáno stát, nebo jakkoliv se sdružovat nahoře u zábradlí. Jsme si vědomi, že se tohle nařízení nemusí všem lidem zamlouvat, ale dbejme, prosím, všech nařízení, ale také i pokynů pořadatelské služby," sdělil sportovní ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s. Daniel Černaj, který ještě dodal. "Rovněž v den zápasu nebude otevřen ani VIP prostor, kde by se dle nařízení smělo pohybovat pouze deset lidí. Proto jsme se rozhodli, že tentokráte VIPku neotevřeme."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram