Úterý, 2.2.2021

Podpořme společně s hráči dobrou věc

Fotbalový klub MFK Frýdek-Místek, a.s., je již pravidelným podporovatelem Nadačního fondu Pavla Novotného. Po akcích Daruj krev s Lipinou a předáním výtěžku ze vstupného, tu máme další akci, do které se tentokráte zapojí i samotní hráči MFK.

Není to tak obvyklé, abyste si mohli pochutnat na pravé domácí zabíjačce a zároveň tím podpořili dobrou věc. Pokud vás tahle nabídka zajímá, pojďte do toho s frýdecko-místeckými fotbalisty.

Fotbalový klub MFK Frýdek-Místek, a.s., se stal již pravidelným podporovatelem Nadačního fondu Pavla Novotného. Mnozí z vás si jistě vybaví akci "Daruj krev s Lipinou", do které se spousta z vás před dvěma lety aktivně s hráči A týmu zapojili. Další akcí byl například výtěžek ze vstupného, který klub vybral při domácím mistrovském utkání s Velkým Meziříčí. Výtěžek ze vstupného tehdy činil krásných 15 000 Kč. "Diváci nám udělali velkou radost. A ona byla vlastně dvojnásobná, jelikož tehdy chlapi vyhráli nad svým soupeřem 2:0," sdělil tehdy na webových stránkách Nadačního fondu Pavel Novotný.

Tentokráte se zapojíme do další dobročinné akce, která znovu půjde na podporu již zmiňovaného Nadačního fondu Pavla Novotného.

"Všichni si uvědomujeme, jaká je teď doba. Uspořádat stejnou akci s výběrem vstupného zatím není možné, proto se celá kabina áčka, včetně realizačního týmu a vedení klubu, domluvila, že podpoříme Pavlův Nadační fond zakoupením balíčků," sdělil Daniel Černaj, sportovní ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s.

DOMÁCÍ ZABÍJAČKOVÝ TALÍŘ - PODPOŘTE DOBROU VĚC

Máte rádi domácí zabíjačku (jelita, jitrnice, tlačenku, sekanou a další zabíjačkové speciality)? Chcete podpořit Nadační fond Pavla Novotného? Pokud ano, objednejte si domácí zabíjačku na Velikonoce a zároveň tím podpoříte dobrou věc. Pokud navíc máte rádi výbornou Kávu života, můžete se těšit na speciální edici této pochoutky…
Své objednávky můžete učinit do pátku 19. března 2021, a to buď osobně v Centru života, nebo si můžete objednat naše balíčky na tel. čísle + 420 604 455 673, či napsat objednávku e-mailem: info@centrumzivota.cz, a my vám vše zdarma přivezeme až k vám domů.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram