Pátek, 20.11.2020

Pod stromeček podepsaný dres Vladimíra Coufala z West Ham United FC

Na oficiálním facebooku MFK Frýdek-Místek, a.s. jsme pro vás připravili vánoční překvapení. Jeden ze šťastlivců se tak v půli prosince bude moci těšit z originálního dresu Vladimíra Coufala, který je navíc osobně podepsán.

Chtěli byste být vůbec prvním fotbalovým fanouškem, který se stane vlastníkem originál dresu reprezentačního obránce a momentálně hráče anglického West Ham United - Vladimíra Coufala? Stačí jediné, zúčastnit se naší soutěže na oficiálních facebookových stránkách klubu a pak už jen mít štěstí při vylosování šťastného výherce.

ODKAZ na facebook MFK Frýdek-Místek, a.s.
Z D E

🎄 VÁNOČNÍ DÁREK 🎄⚽️
Udělej sobě nebo někomu radost na Vánoce, stačí když:
👍🏻✅ dáš lajk na tuto fb stránku
👍🏻✅ dáš lajk na tuto fotku
👉🏻✅ sdílneš tuto fotku
15. prosince Vám oznámíme šťastlivce, který bude vlastnit vůbec první podepsaný dres Vladimíra Coufala z West Hamu United FC.

VLADIMÍR COUFAL
Narozen: 22. srpna 1992 v Ludgeřovicích
Kariéra: FC Hlučín, SFC Opava, FC Slovan Liberec, SK Slavia Praha, FC West Ham United FC (Anglie)

Vladimír Coufal přestoupil do anglického klubu West Ham United FC z pražské Slavie. Své působení u "Kladivářů" okomentoval takto: "Za ty dva roky ve Slavii jsem vyhrál všechno, co se dalo. Zahrál jsem si vše, o čem jsem snil. Když jsem přišel do Slavie, naštěstí jsem ihned zapadl do týmu, do téhle velké červenobílé rodiny. Za ty dva roky se vám klub vryje do kůže, do krve, do srdce, všude. Slavii budu nadosmrti fandit. Doufám, že mi třeba někdy v budoucnu bude umožněno se sem v jakékoliv roli, i třeba ještě v roli hráče, vrátit.“

Coufal ve Slavii získal dva mistrovské tituly, jeden Český pohár a jeden Česko-Slovenský Superpohár. Zahrál si čtvrtfinále Evropské ligy, ale také i utkání v Lize mistrů. V sešívaném dresu odehrál celkem 7709 minut, v 88 soutěžních zápasech, ve kterých vstřeli 7 branek a přidal k tomu 9 gólových asistencí.

foto: www.slavia.cz
obránce Vladimír Coufal se sportovním ředitelem A týmu Danielem Černajem
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram