Pátek, 12.6.2020

Petřkovice rozhodly zápas v první půli

Ani ve druhém zápase v turnaji Letní Covid ligy nevítězíme. Na domácím trávníku podlehli A muži Petřkovicím 2:4.

Fotbalisté Frýdku-Místku se poprvé v Letní Covid lize představili domácím fanouškům. Jejich druhým soupeřem v turnaji (ne jak mylně uvádí FM Deník - Polanka nebyla součástí turnaje) byli hráči z Petřkovic. A byli to právě Ostravané, kteří se po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího mohli těšit z výhry 4:2.

"Prvních dvacet minut jsme hráli kvalitní a líbivý fotbal, ale potom jsme dostali hloupý gól, udělali jsme spoustu nevynucených a triviálních chyb a po hrubkách jsme dostali i další branky," okomentoval domácí duel trenér Frýdku-Místku Michal Hubník. "Obranná čtyřka nefungovala tak, jak měla. A katastrofou bylo doslova naše zakládání útoků," dodal Hubník.

Posledním soupeřem Valcířů v prvním přípravném bloku bude Hlučín. Půjde tak o vyvrcholení Letní Covid ligy, pak dostanou hráči volno, než se začnou připravovat na další ročník MSFL. "Tam se zaměříme na kondici, rychlost i taktiku. Myslím, že se všichni těší na to, až to zase bude mít nějaký řád a adrenalin. Teď je to všechno takové chaotické," sdělil kouč Lipiny.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK - FC ODRA PETŘKOVICE 2:4 (0:3)
Branky: 68. Bzirský, 89. Benc - 22. a 42. Wala, 14. Darmovzal, 72. Moučka. Rozhodčí: Žurovec.
Frýdek-Místek: Zouhar - Koňařík (46. Kebísek), Drozd, Bzirský, Hajnoš - Varadi (74. Benc), Žák (59. Konečný), Skwarczek (46. J. Mikulenka), Hykel (65. Hammer) - Raab, Žondra (46. Packo). Trenér: Michal Hubník.
Petřkovice: Vyklický - Wala, Václavíček, Neumann, L. Ptáček, J. Ptáček, Praus, Darmovzal, Drahuš, Strakoš, Moučka, Sporysz. Trenér: Lubomír Adler.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram