Pátek, 26. 3. 2021

Komentář Jana Lokaje k jednání 14. zastupitelstva města FM

Statutární ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s., a zároveň majitel fotbalového klubu, Jan Lokaj, reaguje na události posledního jednání 14. zastupitelstva města Frýdek-Místek, kde veřejně vystoupil předseda spolku MFK Frýdek-Místek, z.s., Radim Mamula.

Rád bych tímto reagoval na slova předsedy zapsaného spolku MFK Frýdek-Místek, pana Radima Mamuly, které veřejně přednesl na nedávném 14. zastupitelstvu města Frýdek-Místek.

Pan Mamula na zastupitelstvu města Frýdek-Místek poukázal na tři věci.

  1. Že vlastně vůbec nejsem majitelem klubu MFK Frýdek-Místek, a.s., a že akcie nedržím. Tímto říkám, že je jeho tvrzení holý nesmysl a tuto informaci už p. Mamula dostal dávno. Dokonce obdržel i opis seznamu akcionářů.
  2. Mluvil o dluzích akciové společnosti. Tohle vyvracíme opakovaně s tím, že dluhy a.s ve výši 6,5 mil. Kč jsou všechny vůči mně a mým firmám. Dluhy vůči třetím stranám neexistují!
  3. No a hlavně nám jde o nevhodné a pokrytecké útoky vůči osobě Daniela Černaje. Pan Mamula na zastupitelstvu tvrdil, jak je nemožné, aby p. Černaj nadále působil ve frýdecko-místeckém fotbale. Mluvil o petici z počátku roku 2019. Nejspíš však zapomněl, že v létě 2019 se opakovaně nechal s Danielem Černajem vyfotografovat a na klubový web vydával články o "jednom klubu", spolupráci, atp. (viz: https://mfkfm.cz/clanek.asp?id=1077 )

Těmito vyjádřeními se p. Mamula snažil před zastupiteli města schovat, že vlastně žádný vlastní plán rozvoje a fungování frýdecko-místeckého fotbalu nemá. Dokáže pouze útočit na stranu druhou.

Jan Lokaj

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram