Sobota, 5.12.2020

Klub představil své partnery a nové dresy

Nové návštěvnické centrum firmy MARLENKA posloužilo v pátečním dopoledni k uspořádání setkání, na kterém nové klubové vedení MFK Frýdek-Místek, a.s. (zleva Vladimír Coufal st., Jan Lokaj a Daniel Černaj), představilo přítomným novinářům partnery, kteří se finančně budou podílet na chodu klubu. V rámci setkání byly představeny také nové dresy.

V sídle společnosti Marlenka, která rovněž patří mezi podporovatele našeho frýdecko-místeckého klubu, proběhlo setkání sponzorů, kteří se Valcířům rozhodli v následujícím období vyjádřit podporu. V příštím roce navíc slaví fotbal ve Frýdku-Místku krásných 100 let. Ano, v roce 1921 byl založen Karlovohutní FK (Karlovohutní fotbalový klub), předchůdce dnešního MFK Frýdek-Místek. Každý z představených sponzorů klubu vyjádřil také potěšení, že u nové éry lipinského fotbalu může být, což náš klub nesmírně těší.

Rádi bychom fanouškům přiblížili a postupně pak i představili partnery klubu, v plánu je rovněž i rozhovor s novým statutárním ředitelem MFK Frýdek-Místek, a.s., Janem Lokajem.

PARTNEŘI KLUBU

Město Frýdek-Místek
Marlenka
STRiPS CHiPS
CRYFIN
DopSTAV
DAV demolice a výstavba
LM GARDEN
smartyhodinky
Heart Of Europe FC
Kryocentrum Ostrava
4 YOU Fitness
JednaDvaTři

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram