Čtvrtek, 22.10.2020

Je rozhodnuto! MSFL se bude dohrávat až na jaře

Chvíli se o této možnosti spekulovalo, teď už je to však jistotou. Podzimní část sezony skončila 11. kolem. To znamená, že se zbývajících šest podzimních kol bude muset dohrávat v jarních měsících.

Řídící komise pro Moravu rozhodla na svém včerejším řádném zasedání o přeložení zbývajících mistrovských utkání na jarní část sezony. "Rozhodli jsme tak v návaznosti na vládní nařízení v nouzovém stavu," sdělil Pavel Nezval, předseda ŘK FAČR pro Moravu.

Pro všechny týmy hrající MSFL a MSD platí, že se soutěže organizované ŘKM odkládají. Všechna zbývající mistrovská utkání jsou tedy přeložena na jarní část sezony tak, aby se nejdřive odehrála (samozřejmě, pokud to zdravotní situace v ČR dovolí) neodehraná MU z podzimní části a následně pak dohrála jarní část. Termínová listina bude pro jaro upravena v návaznosti na situaci ve státě a včas bude všem týmům zaslána.

"Nám teď nezbývá nic jiného, než čekat, jak se celá situace v České republice bude vyvíjet a poté se rozhodneme, kdy začneme s přípravou na jarní část sezony," řekl Daniel Černaj, sportovní ředitel MFK Frýdek-Místek, a.s.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram