Úterý, 1.9.2020

Jak si vedou naši hráči na hostování

Jak se daří fotbalistům v našem A týmu, ale i nově založeném béčku, o tom jsme podrobně fanoušky MFK Frýdek-Místek informovali. Nyní se podrobněji podívejme na hráče, kteří v podzimní části sezony hostují v jiných oddílech.

Fotbalové soutěže se zdárně po koronavirové pauze rozeběhly, pojďme si takovým stručným přehledem ukázat, jak si vedou fotbalisté MFK Frýdek-Místek, kteří jsou v okolních týmech na hostování.

1999
Vojtěch VOKOUN (FK Nový Jičín)

8.8.2020SK Dětmarovice - FK Nový Jičín6:090 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
15.8.2020FK Nový Jičín - FK Fotbal Třinec1:090 minmužiMSD - sk. F1 br / 1 ŽK
23.8.2020SK Polanka - FK Nový Jičín2:090 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
26.8.2020FK Nový Jičín - FC Odra Petřkovice0:336 minmužiMOL Cup - 1. kolo0 br / 0 ŽK

Adam MRKVIČKA (FK Nový Jičín)

8.8.2020SK Dětmarovice - FK Nový Jičín6:057 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
15.8.2020FK Nový Jičín - FK Fotbal Třinec1:090 minmužiMSD - sk. F0 br / 1 ŽK
23.8.2020SK Polanka - FK Nový Jičín2:082 minmužiMSD - sk. F0 br / 1 ŽK
26.8.2020FK Nový Jičín - FC Odra Petřkovice0:354 minmužiMOL Cup - 1. kolo0 br / 0 ŽK
30.8.2020Slezský FC Opava B - FK Nový Jičín3:167 minmužiMSD - sk. F0 br / 1 ŽK

2000
Jakub BUCHLOVSKÝ (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm)

11.8.2020SK Beskyd Frenštát p. Radh. - FC Dolní Benešov2:090 minmužiMOL Cup - 1. kolo0 br / 0 ŽK
16.8.2020SK Beskyd Frenštát p. Radh. - Jiskra Rýmařov3:390 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
23.8.2020MFK Karviná B - SK Beskyd Frenštát p. Radh.2:290 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
30.8.2020SK Beskyd Frenštát p. Radh. - Slavoj Bruntál4:190 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK

2001
Marek BÁNYÁCSKI (MFK Havířov)

8.8.2020Jiskra Rýmařov - MFK Havířov2:290 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
16.8.2020MFK Havířov - MFK Karviná B0:290 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
23.8.2020Slavoj Bruntál - MFK Havířov0:290 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
30.8.2020MFK Havířov - FC Heřmanice Slezská2:090 minmužiMSD - sk. F1 br / 1 ŽK

Jakub STROUHAL (TJ REAL Lískovec)

15.8.2020REAL Lískovec - Sokol Tichá3:140 minmužiCANIS I.B třída - sk. D0 br / 0 ŽK
29.8.2020REAL Lískovec - Starý Jičín3:290 minmužiCANIS I.B třída - sk. D0 br / 0 ŽK

Jakub KOVAL (TJ REAL Lískovec)

15.8.2020REAL Lískovec - Sokol Tichá3:129 minmužiCANIS I.B třída - sk. D0 br / 0 ŽK
22.8.2020FC Vlčovice-Mniší - REAL Lískovec1:425 minmužiCANIS I.B třída - sk. D0 br / 0 ŽK

Libor PAVELA (První SC Staré Město)

15.8.2020Slavia Orlová - První SC Staré Město1:090 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK
22.8.2020První SC Staré Město - FC Vratimov0:386 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK

Filip BENC (MFK Vítkovice)

7.8.2020FC Heřmanice Slezská - MFK Vítkovice2:353 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
23.8.2020FK Fotbal Třinec B - MFK Vítkovice2:227 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK
26.8.2020TJ UNIE Hlubina - MFK Vítkovice6:331 minmužiMOL Cup - 1. kolo0 br / 0 ŽK
29.8.2020MFK Vítkovice - SK Polanka0:111 minmužiMSD - sk. F0 br / 0 ŽK

David FORCH (1.HFK Olomouc)

11.8.20201.HFK Olomouc - FC Slovan Rosice0:289 minmužiMOL Cup - 1. kolo0 br / 0 ŽK / 1 ČK
22.8.20201.HFK Olomouc - FC Vsetín2:390 minmužiMSD - sk. E0 br /0 ŽK
29.8.2020FK Nové Sady - 1.HFK Olomouc1:290 minmužiMSD - sk. E0 br / 0 ŽK

Martin PSOTA (První SC Staré Město)

15.8.2020Slavia Orlová - První SC Staré Město1:086 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK
22.8.2020První SC Staré Město - FC Vratimov0:355 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK
29.8.2020První SC Staré Město - Jistebník2:089 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK

Martin SÝKORA (SK Dětmarovice)

26.8.2020SK Dětmarovice - FC Hlučín1:690 minmužiMOL CUP - 1. kolo6 obdrž. br. / 0 ŽK

2002
Daniel PACKO (MFK Karviná)

30.8.2020MFK Karviná B - FC Vsetín12:172 mindorostMSDD - sk. E0 br / 0 ŽK

Jakub MIKULENKA (FK Teplice)

23.8.2020FK Teplice - Fotbal Neratovice-Býškovice9:090 mindorostČLD - U19 B1 br / 0 ŽK
30.8.2020FA Jablonec - FK Teplice1:490 mindorostČLD - U19 B0 br / 0 ŽK

Marek SIEDLOK (MFK Karviná)

30.8.2020MFK Karviná B - FC Vsetín12:154 mindorostMSDD - sk. E1 br / 0 ŽK

Marek RAKOVCIJ (První SC Staré Město)

22.8.2020První SC Staré Město - FC Vratimov0:390 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK
29.8.2020První SC Staré Město - Jistebník2:090 minmužiČPP I.A třída - sk. B0 br / 0 ŽK

Jan MÁLEK (1. BFK Frýdlant nad Ostravicí)

26.8.20201.BFK Frýdlant n. O. - SK Hranice3:190 mindorostMSDD st. - sk. E1 obdr. br / 0 ŽK
29.8.20201.BFK Frýdlant n. O. - SK Uničov1:190 mindorostMSDD st. - sk. E1 obdr. br / 0 ŽK

Jakub RUSEK (FK Staříč)

29.8.2020Horní Suchá - FK Staříč1:290 minmužiCANIS I.B třída - sk. C1 obdr. gól / 1 ŽK

2003
Daniel JURGA (MFK Karviná)

30.8.2020MFK Karviná B - FC Vsetín12:190 mindorostMSDD - sk. E0 br / 0 ŽK

Filip MURÍN (FK Fotbal Třinec)

25.8.2020FK Fotbal Třinec - FC Vítkovice 19194:090 mindorostMSDL st.0 br / 0 ŽK
29.8.2020MFK Frýdek-Místek B - FK Fotbal Třinec B0:345 mindorostMSDD st. - sk. E0 br / 0 ŽK
30.8.2020FC Zlín B - FK Fotbal Třinec3:290 mindorostMSDL st.0 br / 1 ŽK

Jakub CEMPÍREK (FK Fotbal Třinec)

25.8.2020FK Fotbal Třinec - FC Vítkovice 19194:020 mindorostMSDL st.1 br / 0 ŽK
26.8.2020TJ Sokol Stará Bělá - FK Fotbal Třinec B1:090 mindorostMSDD st. - sk. E0 br / 0 ŽK
29.8.2020MFK Frýdek-Místek B - FK Fotbal Třinec B0:368 mindorostMSDD st. - sk. E0 br / 0 ŽK
30.8.2020FC Zlín B - FK Fotbal Třinec3:223 mindorostMSDL st.0 br / 0 ŽK

2004
Vojtěch KAŇÁK (MFK Karviná)

29.8.2020SK Sigma Olomouc - MFK Karviná9:090 mindorost1.CLD U170 br / 0 ŽK

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram