Pondělí, 5. 10. 2020

Bzirský potřeboval na čistý hattrick pouhých 9 minut

Odvetnou část začala naše rezerva utkáním v Pržně, kde se proti nim postavili fotbalisté z Metylovic. Valcíři navázali na své předešlé vítězství a v tabulce se dostali hned za vedoucí Vojkovice.

I tentokráte se zápas s Metylovicemi musel rozhodnout až po změně stran. Valcíři se sice již v 8. minutě ujali zásluhou Matise vedení, domácí celek ale do poločasové přestávky našel odpověď, když Zouhara v brance Lipiny překonal Denis Dušík. Rozhodující okamžik nastal po hodině hry. To se poprvé v zápase dokázal střelecky prosadit nejlepší střelec B týmu, Martin Bzirský. Když pak "Bzira" vstřelil soupeři další dvě branky (čistý hattrick během 9 minut!), už se Metylovičtí na větší odpor nezmohli. Devět minut před koncem zápasu navíc upravoval na konečných 5:1 z našeho pohledu Sebastian Šeba.

SK METYLOVICE - MFK FRÝDEK-MÍSTEK a.s. B 1:5 (1:1)
Branky:
37. Dušík - 65., 68. a 74. Bzirský, 8. Matis, 81. Šeba. Rozhodčí: Nguyen - Krpel, Říha. ŽK: Šlachta, Valas (oba M). Diváci: 45.
Metylovice: Valas - Pastor (78. Kropp), L. Halata, Šlachta, Fulnek, D. Halata, Velička, Bražina, Kulhanek, Dušík (78. Trybula), Němec. Trenér: Arnošt Uherek.
Frýdek-Místek B: Zouhar - Hammer, Vávra, Niesner - M. Merta, Brojač (78. Macháček) - Bzirský, Jurga, Siedlok - Šeba, Matis. Trenér: Jakub Hottek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram