Pondělí, 7.9.2020

Rezerva rozdrtila doma Kunčice

Ani ve čtvrtém utkání v Okresní soutěži B muži nezaváhali, když si na domácím hřišti v Chlebovicích snadno poradili s Kunčicemi 12:0.

Valcířům vyšel vstup do zápasu, když už v 7. minutě překonal hostujícího gólmana Šeba. O dvě minuty později se domácí družina mohla uklidnit, druhý gól přidala nová posila Lipiny, Jan Matis. Ještě do poločasu zamířili do černého Křenek s Hammerem, takže k poločasové pauze odcházeli frýdecko-místečtí fotbalisté se čtyřbrankovým náskokem.

I po změně stran Valcíři na hřišti dominovali a srdnatě bojujícímu soupeři nasázeli dalších osm gólů. Brankář Matěj Zouhar tak nekapituloval ani ve svém třetím odchytaném mistrovském utkání (jedno čisté konto má ještě David Müller).

Také další utkání Okresní soutěže mužů odehraje naše rezerva na domácí půdě v Chlebovicích. V sobotu 13. září jim bude od 16 hodin soupeřem celek z Návsí.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK B - TJ KUNČICE 12:0 (4:0)
Branky:
9. a 74. Matis, 14. a 61. Křenek, 54. a 90. Dudek, 59. a 78. Dziuba, 7. Šeba, 42. Hammer, 65. Straňák, 80. Tomančák. Rozhodčí: Krpel - Bernát, Pokluda. ŽK: bez karet. Diváci: 50.
Frýdek-Místek B: Zouhar - Hammer, Tomančák, Onderek - Dziuba, Straňák, Brojač - Dudek, Křenek - Matis, Šeba. Trenér: Josef Sláma.
Kunčice: Vitásek - Zajac, Hoffmann, Havel, Trupka (56. Darák), Lukeš (72. Kroček), Světelský, Borák, Marek, R. Macura, Benda (23. Šabrňák). Trenér: Jan Zajac.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram