Neděle, 30.8.2020

Béčko porazilo Chlebovice

Vítězné tažení B týmu v nejnižsí republikové soutěži pokračuje. Valcíři v chlebovickém derby uštědřili domácímu celku políček v podobě deseti branek.

V rámci 4. kola nejnižší soutěže jsme nemuseli nikde daleko cestovat. Hrálo se totiž v Chlebovicích, kde má náš rezervní tým domluvenou domácí půdu. Tentokráte jsme byli ale v roli hostujícho celku, domácím byl tým FK Chlebovice.

Valcíři nastoupili v omlazené sestavě, ale i s hráči A týmu, kteří byli v Petřkovicích střídáni (Kebísek, Bzirský). Po zranění dostal od začátku příležitost také obránce Filip Drozd, který byl při chuti. Domácím vstřelil tři branky, stejně, jako se to povedlo Martinu Bzirskému. Mezi úspěšné střelce B týmu se dále ještě zapsali Křenek, Onderek, Kebísek a mladíček Šeba.

V sestavě domácích jsme mohli od úvodní minuty vidět 60letého Petra Krále. Opravdu klobouk dolů před ním.

Po třech odehraných kolech jsou Valcíři stále na první příčce průběžné tabulky. V dalším kole hostíme v neděli 6. září od 16.30 hodin tým Kunčic pod Ondřejníkem. Hraje se na hřišti v Chlebovicích.

FK CHLEBOVICE - MFK FRÝDEK-MÍSTEK B 0:10 (0:3)
Branky:
20., 33, a 80. Drozd, 51., 64. a 73. Bzirský, 41. Křenek, 60. Onderek, 68. Kebísek, 69. Šeba. Rozhodčí: Galásek - Měkýš, Vykopal. ŽK: bez karet. Diváci: 50.
Chlebovice: Kukučka - Janečka, Beker (62. Šnapka), Morys, A. Syřínek, Trefný, Klaner (50. Pavlas), Konkoĺ, Král (50. Rapouch), Miňo, Bystroň (44. Pavlas). Trenér: Miroslav Polášek.
Frýdek-Místek B: Müller - Hammer, Drozd, Nytra (46. Dudek) - Kebísek, Tomančák, Křenek - Bzirský, Hajnoš - Onderek, Šeba. Trenér: Josef Sláma.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram