Čtvrtek, 3.12.2020

Akciovka má po dnešku nové vedení

Ve čtvrtek 3. prosince proběhla valná hromada fotbalového klubu MFK Frýdek-Místek, a.s. Během tohoto jednání došlo k odvolání stávajícího vedení, které bylo naopak nahrazeno novým.

Třetiligový klub MFK Frýdek-Místek, a.s., má nyní nové vedení. Na valné hromadě bylo rozhodnuto, že z funkce členů správní rady MFK FM, a.s., byli ke dni 3. 12. 2020 odvoláni z těchto funkcí pánové Marián Krištof, Ivan Hlavoň a Ľubomír Švéda.

Novými členy správní rady MFK Frýdek-Místek, a.s., byli jmenováni: Jan Lokaj, Daniel Černaj a Vladimír Coufal st.

Funkci statutárního ředitele, a.s., bude nově zastávat pan Jan Lokaj.

„Chtěl bych fanouškům frýdecko-místeckého fotbalu říct, že jsem opravdu rád, že jsem dostal možnost vstoupit do zdejšího klubu, a to po dlouhodobém jednání. Jsem neskutečně potěšen, že se vše podařilo uzavřít do zdárného konce. Věřím, že se pod novým vedením místní fotbal posune směrem dopředu, což je i náš cíl. Tímto bych chtěl všechny fanoušky lipinského fotbalu pozvat, nechť sledují v nejbližších dnech nejen naše webové stránky, ale také i sociální sítě, kde budeme informovat všechny o klubových cílech a záměrech, jak fotbal ve Frýdku-Místku posunout opět výš,“ sdělil Jan Lokaj, nový statutární ředitel frýdecko-místeckého klubu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram